DRUŽSTVA

Ve finále se utkají družstva, která zvítězila mezi místními družstvy z jednotlivých obcí.

  1. Březová

  2. Dešná

  3. Hrobice

  4. Hvozdná

  5. Kašava

  6. Neubuz

  7. Ostrata

  8. Podkopná Lhota

  9. Slušovice

10. Trnava

11. Veselá

12. Všemina – Bafunáři


1. BŘEZOVÁ – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2. DEŠNÁ – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

3. HROBICE – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

4. HVOZDNÁ – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

5. KAŠAVA – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

6. NEUBUZ – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

7. OSTRATA – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

8. PODKOPNÁ LHOTA – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

9. SLUŠOVICE – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

10. TRNAVA – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11. VESELÁ – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

12. VŠEMINA – obecní kolo se koná dne

Registrovaná družstva

BAFUNÁŘI registrace 19.března 2020
02
03
04
05
06
07
08
09
10

12345578910
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

TERMÍNY OBECNÍCH KOL

  1. Březová – obecní kolo se koná dne
  2. Dešná – obecní kolo se koná dne
  3. Hrobice – obecní kolo se koná dne
  4. Hvozdná – obecní kolo se koná dne
  5. Kašava – obecní kolo se koná dne
  6. Neubuz – obecní kolo se koná dne
  7. Ostrata – obecní kolo se koná dne
  8. Podkopná Lhota – obecní kolo se koná dne
  9. Slušovice – obecní kolo se koná dne
  10. Trnava – obecní kolo se koná dne
  11. Veselá – obecní kolo se koná dne
  12. Všemina – obecní kolo se koná dne